Россия, Новосибирская область, Шлюз
Group
C
Group
C
Competition type
Orienteering
Way of moving
Run
Discipline
Standart
Organiser
ФСО Новосибирской области
Controls | 11 |
Athletes | 14 |
Distance length | 3.000 m |
Virtually best result | 00:24:38 |
Mistake | 100%-105% | 105%-115% | 115%-125% | 125%-135% | 135%-145% | 145%-165% | 165%-185% | 185%-205% | 205%-225% | 225%-255% | 255%-275% | 275%-295% | > 295% |
Color intensity: |
If you notice inaccuracy, tick the appropriate line and press the button with a picture "edit"
Pos. |
Name(DoB) Club | Result | Lag LT - |
leg tot 1 ( 51) | leg tot 2 ( 44) | leg tot 3 ( 43) | leg tot 4 ( 32) | leg tot 5 ( 33) | leg tot 6 ( 38) | leg tot 7 ( 40) | leg tot 8 ( 36) | leg tot 9 ( 31) | leg tot 10 ( 46) | leg tot 11 ( 52) | leg tot Finish | Name(DoB) Club | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01:16:41 (25:34 min/km) | +42:41 |
15:20
15:20
|
(14) (14) |
1:06
16:26
|
(1) (14) |
6:59
23:25
|
(11) (14) |
10:21
33:46
|
(14) (14) |
4:46
38:32
|
(14) (14) |
3:10
41:42
|
(2) (14) |
2:38
44:20
|
(2) (14) |
4:07
48:27
|
(2) (14) |
12:46
1:01:13
|
(14) (14) |
2:37
1:03:50
|
(4) (14) |
1:16
1:05:06
|
(1) (14) |
11:35
1:16:41
|
(14)
(14)
|
Бондарь Вадим (1985) Октябрьский район |
|||
|
01:03:11 (21:04 min/km) | +29:11 |
4:12
4:12
|
(6) (6) |
1:13
5:25
|
(4) (4) |
2:34
7:59
|
(1) (1) |
5:31
13:30
|
(13) (3) |
3:35
17:05
|
(11) (4) |
15:28
32:33
|
(14) (12) |
6:41
39:14
|
(13) (12) |
4:33
43:47
|
(5) (11) |
7:12
50:59
|
(11) (12) |
9:03
1:00:02
|
(13) (13) |
2:32
1:02:34
|
(11) (12) |
0:37
1:03:11
|
(4)
(12)
|
Чернышев Константин (1966) Калининский район |
|||
|
01:05:58 (21:59 min/km) | +31:58 |
7:05
7:05
|
(11) (11) |
2:20
9:25
|
(14) (12) |
6:32
15:57
|
(10) (12) |
4:55
20:52
|
(11) (12) |
3:16
24:08
|
(9) (12) |
6:47
30:55
|
(13) (11) |
5:21
36:16
|
(12) (11) |
8:29
44:45
|
(13) (12) |
9:58
54:43
|
(12) (13) |
4:44
59:27
|
(12) (12) |
5:35
1:05:02
|
(14) (13) |
0:56
1:05:58
|
(13)
(13)
|
Ласкарь Альберт (1941) КМС ТСЦ «Панда» |
|||
|
00:57:07 (19:02 min/km) | +23:07 |
3:40
3:40
|
(4) (4) |
1:51
5:31
|
(12) (5) |
17:27
22:58
|
(14) (13) |
4:29
27:27
|
(8) (13) |
4:11
31:38
|
(12) (13) |
4:02
35:40
|
(5) (13) |
4:22
40:02
|
(10) (13) |
5:34
45:36
|
(9) (13) |
4:29
50:05
|
(5) (11) |
3:45
53:50
|
(8) (10) |
2:36
56:26
|
(12) (10) |
0:41
57:07
|
(7)
(10)
|
Ершов Иван (2004) IIю Сов. р-он, ЦДТ |
|||
|
01:01:11 (20:24 min/km) | +27:11 |
7:51
7:51
|
(12) (12) |
1:06
8:57
|
(1) (11) |
2:55
11:52
|
(2) (6) |
2:30
14:22
|
(1) (5) |
3:30
17:52
|
(10) (5) |
4:15
22:07
|
(6) (3) |
9:48
31:55
|
(14) (10) |
8:48
40:43
|
(14) (10) |
5:25
46:08
|
(10) (10) |
12:15
58:23
|
(14) (11) |
2:05
1:00:28
|
(6) (11) |
0:43
1:01:11
|
(8)
(11)
|
Махно Дмитрий (1986) Октябрьский район |
|||
|
00:46:47 (15:36 min/km) | +12:47 |
3:23
3:23
|
(3) (3) |
1:40
5:03
|
(10) (3) |
10:19
15:22
|
(13) (11) |
3:24
18:46
|
(4) (11) |
3:05
21:51
|
(8) (10) |
4:36
26:27
|
(9) (10) |
4:22
30:49
|
(10) (9) |
5:28
36:17
|
(8) (9) |
4:15
40:32
|
(4) (8) |
3:15
43:47
|
(5) (8) |
2:15
46:02
|
(8) (8) |
0:45
46:47
|
(10)
(8)
|
Васильева Анастасия (1973) Советский район |
|||
|
00:54:49 (18:16 min/km) | +20:49 |
4:21
4:21
|
(7) (7) |
1:46
6:07
|
(11) (8) |
3:59
10:06
|
(4) (4) |
4:51
14:57
|
(9) (6) |
3:03
18:00
|
(7) (6) |
4:36
22:36
|
(9) (5) |
4:10
26:46
|
(9) (5) |
6:14
33:00
|
(12) (6) |
12:40
45:40
|
(13) (9) |
3:59
49:39
|
(11) (9) |
4:24
54:03
|
(13) (9) |
0:46
54:49
|
(11)
(9)
|
Аникина Ольга (1964) III Советский район |
|||
|
00:44:14 (14:45 min/km) | +10:14 |
5:28
5:28
|
(9) (9) |
1:28
6:56
|
(7) (9) |
5:06
12:02
|
(9) (7) |
4:56
16:58
|
(12) (7) |
1:46
18:44
|
(1) (7) |
4:21
23:05
|
(8) (7) |
3:47
26:52
|
(7) (6) |
5:53
32:45
|
(10) (5) |
5:03
37:48
|
(9) (6) |
3:20
41:08
|
(6) (6) |
2:28
43:36
|
(10) (6) |
0:38
44:14
|
(6)
(6)
|
Парфиненко Анастасия (1990) г. Омск |
|||
|
00:45:10 (15:03 min/km) | +11:10 |
6:31
6:31
|
(10) (10) |
1:32
8:03
|
(8) (10) |
4:58
13:01
|
(8) (8) |
4:51
17:52
|
(9) (10) |
1:51
19:43
|
(2) (9) |
4:19
24:02
|
(7) (8) |
3:45
27:47
|
(6) (7) |
5:57
33:44
|
(11) (7) |
4:54
38:38
|
(8) (7) |
3:29
42:07
|
(7) (7) |
2:26
44:33
|
(9) (7) |
0:37
45:10
|
(4)
(7)
|
Парфиненко Владимир (1990) Советский район |
|||
|
00:42:17 (14:06 min/km) | +8:17 |
8:29
8:29
|
(13) (13) |
1:34
10:03
|
(9) (13) |
3:33
13:36
|
(3) (9) |
4:07
17:43
|
(7) (9) |
4:11
21:54
|
(12) (11) |
3:24
25:18
|
(3) (9) |
3:32
28:50
|
(4) (8) |
5:06
33:56
|
(6) (8) |
3:08
37:04
|
(3) (5) |
2:16
39:20
|
(3) (4) |
2:10
41:30
|
(7) (5) |
0:47
42:17
|
(12)
(5)
|
Соколова Октябрина (1952) КМС Or-Ly |
|||
|
00:41:50 (13:57 min/km) | +7:50 |
3:48
3:48
|
(5) (5) |
1:57
5:45
|
(13) (7) |
4:45
10:30
|
(6) (5) |
3:35
14:05
|
(6) (4) |
2:17
16:22
|
(4) (3) |
6:20
22:42
|
(11) (6) |
3:50
26:32
|
(8) (4) |
4:30
31:02
|
(3) (4) |
4:50
35:52
|
(6) (4) |
3:46
39:38
|
(9) (5) |
1:40
41:18
|
(5) (4) |
0:32
41:50
|
(2)
(4)
|
Чувашова Виктория (2005) Iю Or-Ly |
|||
|
00:39:45 (13:15 min/km) | +5:45 |
2:19
2:19
|
(1) (1) |
1:20
3:39
|
(5) (1) |
4:52
8:31
|
(7) (2) |
3:25
11:56
|
(5) (1) |
2:19
14:15
|
(5) (1) |
6:28
20:43
|
(12) (2) |
3:41
24:24
|
(5) (2) |
4:32
28:56
|
(4) (3) |
4:51
33:47
|
(7) (3) |
3:49
37:36
|
(10) (3) |
1:35
39:11
|
(4) (3) |
0:34
39:45
|
(3)
(3)
|
Стародубцева Настя (2005) Iю ФСЦ «Лидер» |
|||
|
00:34:04 (11:21 min/km) | +4 |
2:51
2:51
|
(2) (2) |
1:24
4:15
|
(6) (2) |
4:38
8:53
|
(5) (3) |
3:07
12:00
|
(3) (2) |
2:55
14:55
|
(6) (2) |
3:31
18:26
|
(4) (1) |
3:09
21:35
|
(3) (1) |
5:11
26:46
|
(7) (1) |
3:02
29:48
|
(2) (1) |
2:05
31:53
|
(2) (1) |
1:28
33:21
|
(2) (1) |
0:43
34:04
|
(8)
(2)
|
Лактюшин Николай (1945) КМС Советский район |
|||
|
00:34:00 (11:20 min/km) | - |
4:26
4:26
|
(8) (8) |
1:08
5:34
|
(3) (6) |
9:21
14:55
|
(12) (10) |
2:31
17:26
|
(2) (8) |
1:57
19:23
|
(3) (8) |
3:03
22:26
|
(1) (4) |
2:16
24:42
|
(1) (3) |
3:12
27:54
|
(1) (2) |
2:21
30:15
|
(1) (2) |
1:45
32:00
|
(1) (2) |
1:30
33:30
|
(3) (2) |
0:30
34:00
|
(1)
(1)
|
Опарин Дмитрий (2004) I Сов. р-он, ДЮСШ ТЭИС |